Działalność Prezydium Rady Rodziców

Prezydium Rady Rodziców w Gdyńskiej Trójce reprezentuje wszystkich Rodziców i Opiekunów Naszych Uczniów.

Każdy Rodzic lub Opiekun współtworzy Radę Rodziców Gdyńskiej Trójki. Z grona Rady Rodziców wybierane jest Prezydium Rady Rodziców, które w imieniu wszystkich Rodziców i w porozumieniu z Rodzicami dysponuje pieniędzmi wpłacanymi na konto Funduszu Rady Rodziców.

Dokładamy wszelkich starań, aby wspomóc szkołę w funkcjonowaniu na wysokim poziomie finansując dodatkowe zajęcia lekcyjne, kółka olimpijskie, kółka zainteresowań oraz zajęcia sportowe. Wspieramy szkolne przedsięwzięcia oraz zapewniamy wsparcie socjalne dla najbardziej potrzebujących Uczniów i Uczennic 3LO w Gdyni.

Wspólnie z Dyrekcją, Nauczycielami oraz Uczniami tworzymy Trójkową Społeczność, za którą czujemy się odpowiedzialni.