Ekstremalny test

Uczniowski projekt Extremebox  jest testowany na Antarktydzie na archipelagu Svalbard. Jak widać na zdjęciu przesłanym przez Pana Batłomieja Luksa z Instytutu Geofizyki w Warszawie, urządzenie jest testowane nie tylko w ekstremalnych, polarnych warunkach, ale także przez „ekstremalnych użytkowników” 🙂
O urządzeniu nagradzanym w naukowych konkursach i wzbudzającym zainteresowanie mediów, skonstruowanym przez uczniów Roberta Miśkiewicza i obecnie absolwentów III LO – Bartka Kostarczyka i Jana Łubińskiego pod okiem eksperta polarnego – Pana Adama Nawrota i koordynator Pracowni Innowacji 3LAB – Anny Rzepy, pisaliśmy wielokrotnie na naszej stronie internetowej: