CAS w „Trójce”

Staramy się współdziałać ze społecznością szkolną, lokalną ale i globalną. Stąd też korzystamy ze wsparcia szkolnej pracowni innowacji 3LAB,  a zwłaszcza we współpracy z projektem 3CLASS .

CAS zyskuje międzynarodowy wymiar w oparciu o strukturę i sieć kontaktów, które Trójka zbudowała systematycznie korzystając z programów unijnych np.Erasmus+

Uczniowie i uczennice bardzo chętnie uczestniczą w obradach Europarlamentu Młodzieży w Strasburgu Euroscola . Dzięki prestiżowym partnerom takim jak UNICEF, Fundacja Santander, OBESSU, Akademia Orange, Evans Foundation, Uniwersytet Gdański, CAS zyskuje ludzką twarz i konkretne przełożenie na dobrostan naszej planety oraz tych, co ją zamieszkują.