Podaruj książkę dzieciom z hospicjów i domów dziecka

Przekazujemy informację o przedsięwzięciu  uczniów.

Drodzy Nauczyciele, Rodzice i Uczniowie
Serdecznie zapraszamy do udziału w inicjatywie Poland Book Pool, której celem jest zbiórka książek dla dzieci. Zebrane książki przekażemy wybranym domom dziecka i hospicjom m.in. dla Domu Samotnej Matki Caritas w Gdańsku. Pragniemy, aby dzięki naszym wspólnym wysiłkom dzieci i pacjenci mieli dostęp do wartościowej literatury, która umili im czas oraz wesprze ich rozwój intelektualny i emocjonalny. Zachęcamy do przyniesienia nowej lub używanej książki w idealnym stanie dla dzieci w wieku od 1 do 18 lat. Zbiórka trwa od 10 do 19 czerwca. Książki należy zostawić na korytarzu przed biblioteką w oznaczonym pojemniku.

Z góry dziękujemy za Wasze wsparcie,

Szkolny Zespół Poland Book Pool