Współpraca klasy 1Z z uczniami Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 w Gdyni

Uczniowie klasy 1z pod czujnym okiem nauczycielki chemii, p. I.Radziuk-Śliwińskiej nawiązali współpracę z podopiecznymi Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 w Gdyni. Dotyczchas odbyły się dwa spotkania.

W ramach pierwszego, uczniowie klasy 1z przygotowali doświadczenia chemiczne, które wykonali wspólnie z uczniami SOSW. Otrzymywali sztuczny śnieg, mieszali w kolbach, jednym słowem eksperymentowali. Drugie spotkanie było już bardziej integracyjne. Uczniowie z obydwu szkół wspólnie wyszli na kręgle, gdzie mieli czas porozmawiać i wspólnie spędzić miłe popołudnie. To doskonała lekcja empatii i uważności.