Dzień integracji klas pierwszych

Oprócz świętowania podwójnego jubileuszu naszej szkoły w sobotę 9. września odbyła się gra miejska dla sześciu klas pierwszych. Podczas wspólnego działania i rozwiązywania zadań uczniowie i uczennice mieli okazję do bliższego poznania oraz integracji.

Gra miejska o haśle przewodnim „Poznajmy się w Gdyni” rozpoczęła się o godz. 9.30.i miała na celu w wyznaczonym czasie pokonanie 13 stacji miejskich, na których zespoły klasowe musiały rozwikłać zadania związane z informacjami i tajemnicami naszego miasta oraz rywalizowały w dwóch konkurencjach sprawnościowych. Podczas pokonywania trasy i zbierania po drodze informacji bardzo liczyła się spostrzegawczość i wspólne działanie. Gra miejska zostanie ostatecznie rozstrzygnięta wraz z konkursem na najbardziej kreatywny film klasowy.  Tymczasem zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Dnia Integracji.