GDYŃSKA TRÓJKA DLA POWODZIAN

W związku z sytuacją powodziową w południowo-zachodniej części Polski społeczność Gdyńskiej Trójki w poniedziałek rozpoczyna zbiórkę pieniężną na rzecz potrzebujących pomocy, którą skierujemy do miejscowości Kłodzko. Nawiązaliśmy kontakt z jedną ze szkół w Kłodzku – Zespół Szkół Technicznych z internatem. Potrzeby są tak ogromne, że postanowiliśmy z pomocą Dyrekcji tej szkoły znaleźć potrzebującą rodzinę lub dwie, na której skupimy nasze działania pomocowe.

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w tej akcji poprzez możliwość zapełnienia puszki na rzecz powodzian, która pojawi się w poniedziałek we wszystkich klasach za sprawą SU oraz będzie dostępna dla każdego kto chce pomóc u opiekuna SU – p. M. Olszowa.

Gdyńska Trójka potrafi pomagać najbardziej potrzebującym. Społeczność naszej szkoły robiła to już nie raz udowadniając, że ma „wielkie serce”.  ❤ Pomóżmy tym , którzy obecnie znaleźli się w tragicznej sytuacji.

Z góry dziękujemy za każdy „ wrzucony grosik”…

zdjęcie: Maciej Kulczyński / PAP