Informacja dla absolwentów

Absolwentki oraz Absolwenci GDYŃSKIEJ TRÓJKI
Szanowni Państwo,

uprzejmie informuję, iż w obecności wychowawczyń i wychowawców, w piątek 5 lipca 2024 o godz. 16:30 w auli szkolnej odbędzie się, wręczenie zaświadczeń o wynikach matury IBO, a we wtorek 9 lipca o godz. 12:00, także w auli szkolnej, odbędzie się uroczystość wręczenia świadectw dojrzałości CKE.

Serdecznie zapraszam Was, a także Waszych Najbliższych !!!
… I nadal mocno trzymam za Was kciuki !!!

Z poważaniem,
Wiesław Kosakowski

PS. Osoba, która nie będzie mogła osobiście odebrać zaświadczenia IBO lub świadectwa CKE może upoważnić do odebrania właściwego dokumentu inną pełnoletnią osobę (np. członek rodziny lub kolega/koleżanka z klasy; przy odbiorze musi wylegitymować się dowodem osobistym). Tekst upoważnienia może być następujący:

Upoważnienie

Dyrektor III LO w Gdyni

data: ………

Niniejszym upoważniam JANA NOWAKA (nr dowodu osobistego:…) do odbioru mojego zaświadczenia o wynikach IBO/świadectwa dojrzałości CKE.

Czytelny podpis osoby upoważniającej (nr dowodu osobistego:…).