Fotorelacja z zakończenia roku szkolnego

W piątek 21. czerwca na płycie boiska szkolnego zakończyliśmy uroczyście rok szkolny 2023/24.  Tego dnia tradycyjnie wyróżniono z każdej klasy uczennice i uczniów, którzy uzyskali tytuł Primus Inter Pares.

Nagrodzono również  najlepsze klasy i najlepszych sportowców, wyłonionych podczas rozgrywanego kilka dni wcześniej Szkolnego Dnia Sportu. Wyróżniono również rowerzystów, którzy aktywnie brali udział w konkursie „Do Szkoły Jadę Rowerem”.

Nagrody w postaci różnokolorowych czapek z logo naszej szkoły ufundowała Rada Rodziców. Prezydium Rady Rodziców postanowiło również przyznać nagrodę dla klasy IP za stuprocentowe wpłaty na konto RR.

Oficjalnie rok szkolny zakończono ostatnim dzwonkiem.
Zdjęcia: Mikołaj Sztormowski.