Czytanie i Leżakowanie

Koniec tygodnia klasy 2B, 2P i 2Z zakończyły relaksem z książką udając się w piątek 14 czerwca na Bulwar Nadmorski w ramach akcji CZYTANIE i LEŻAKOWANIE, zorganizowanej przez Bibliotekę Szkolną.

Chwile relaksu z książką uwieczniła w sesji zdjęciowej Maria Hendzel – uczennica klasy 3E.

Odpływam z… książką

Uczennice i uczniowie podczas CZYTANIA i LEŻAKOWANIA na łonie natury, mogli oddać się lekturze wybranej książki, porozmawiać o ulubionych tytułach i autorach
oraz wypełnić ankiety czytelnicze i zagłosować w Ogólnopolskich Wyborach Książek.

Mamy nadzieję, że wśród szumu fal morza oraz bliskości plaży łatwiej i przyjemniej było młodym czytelniczkom i czytelnikom zrelaksować się przy lekturze i poczuć klimat zbliżających się wakacji.

Zespół Biblioteki i Czytelni Szkolnej