4. edycja programu Girls Do Engineering

Szanowni Państwo,

ogromnie cieszymy się, że uczennice z Państwa szkoły (3 LO GDYNIA: KINGA WYSOCKA, ALICJA WOJNAROWICZ) uczestniczyły w 4. edycji programu Girls Do Engineering organizowanego przez Stowarzyszenie Cyfrowy Dialog oraz Amazon Development Center Poland w Gdańsku.

Program realizowany był od października 2023 do kwietnia 2024. W czasie ostatnich miesięcy Uczestniczki programu pracowały nad projektami, wykorzystując zdobyte umiejętności w zakresie programowania i nowych technologii. Uczestniczyły w spotkaniach z przedstawicielami uczelni wyższych i świata biznesu, a także uczyły się współpracy i komunikacji przy tworzeniu projektów grupowych. Reprezentowały Państwa szkołę dbając, o jej dobre imię.

W załączniku przesyłamy zaświadczenie o udziale uczennic w programie oraz zdjęcia z Gali Finałowej 4. edycji programu Girls Do Engineering. Zachęcamy do podzielenia się osiągnięciami swoich uczennic w sieci.

Liczymy na dalszą współpracę przy realizacji kolejnych edycji programu i zaangażowanie uczennic w przyszłości.

Pozdrawiam,

Olga Jerzełkowska |Koordynatorka Projektów

Stowarzyszenie Cyfrowy Dialog

Więcej informacji na stronie: https://zostaninzynierka.pl/