Informacja dla rodziców/opiekunów młodzieży z klas I i II profilu biologiczno-chemicznego

Szanowni Rodzice
Uczniów i Uczennic młodzieży uczęszczającej do I i II klasy biologiczno-chemicznej

Na początku roku szkolnego w dniach 13 – 15.09 2023 r. planowany jest wyjazd naukowy – obóz biologiczno -sportowy do Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Cetniewie (Władysławowo).

W ramach wyjazdu odbędą się zajęcia o tematyce biologicznej z podstawy programowej z zakresu rozszerzonego oraz dotyczące przygotowania prac na olimpiadę biologiczną. W godzinach popołudniowych (bardziej już wieczorowych) zaplanowane są dla młodzieży aktywności sportowe (będzie możliwość skorzystania z basenu olimpijskiego, ale wówczas wymagana jest zgoda rodzica/opiekuna). Dodatkowo nauczyciele wychowania fizycznego będą przeprowadzać różnorodne zajęcia sportowe.

Warunki w ośrodku:

• pokoje 2,3,4 osobowe
  • zapewnione posiłki (bufet – naprawdę pyszne jedzenie)
  • sala konferencyjna z rzutnikiem,
  • możliwość korzystania z boisk
  • ognisko z kiełbaskami.

PLAN:
13.09 środa

• ok. godz. 11:00 (dokładna godzina zostanie podana) wyjazd uczniów pociągiem z Gdyni Głównej do Władysławowa z Paniami Alicją Salasą, Aleksandrą Ogiegło i Magdaleną Tężycką
  • do godz. 14:00 – przyjazd i rozlokowanie
  • godz: 15:00 – obiad
  • godz. 16:00 – przedstawienie planu działania

14.09. czwartek

• ok godz. 9:00 – śniadanie
  • godz. 10:00 -17:00 zajęcia, w międzyczasie obiad
  • godz. 17:00- 18:00 – odpoczynek
  • zajęcia sportowe
  • OGNISKO

15.09. piątek

• godz. 9:00 – śniadanie
  • zajęcia na sali do ok godz. 12:00
  • ok. 12.30 – wyjazd do Gdyni

Koszt wyjazdu – 500 złotych.

Organizatorami obozu naukowego są nauczycielki biologii w III LO w Gdyni – Panie Alicja Nowak, Katarzyna Radzikowska i Agnieszka Olejniczak. Dodatkowo opiekunami będą wychowawca klasy I bio.-chem. – Pani Alicja Salasa oraz nauczyciele wychowania fizycznego, przygotowujący bogatą ofertę bloku sportowego – Panie Aleksandra Ogiegło i Magdalena Tężycka.

Bardzo zależy nam, aby pojechali wszyscy uczniowie klas biologiczno-chemicznych. W razie jakichkolwiek pytań proszę kontaktować się pisząc na adres mailowy alicjanowak@lo3.gdynia.pl

Pozdrawiamy serdecznie:
organizatorzy obozu naukowego: Alicja Nowak, Katarzyna Radzikowska, Agnieszka Olejniczak