„W Ogólności” – gazetka szkolna

Swoją działalność wznowiła gazetka szkolna „W Ogólności”. Od dzisiaj będzie ona dostępna na stronie internetowej szkoły w Strefie Ucznia! Redakcja gazetki szkolnej zachęca uczniów do pochwalenia się swoim talentem, rozwijania kreatywności, umiejętności twórczych i zyskania publiczności. Zaprasza wszystkich zainteresowanych do publikowania opowiadań, recenzji, wywiadów, poezji, samodzielnie wykonanych zdjęć i filmów. Można też wesprzeć zespół gazetki swoimi umiejętnościami w zakresie oprawy technicznej strony. Decyzja należy do Was.

W redakcji gazetki działają pod opieką Pani Magdaleny Lotterhoff uczniowie i absolwenci naszej szkoły: Anna Maria Tomala, Piotr Perzyński, Szymon Łojek, Julita Pietroń, Jakub Bronowski.

„W Ogólności” publikuje prace autorskie. Przesłanie materiałów oznacza jednocześnie zgodę na publikację.
Jeśli masz pytania, napisz na wogolnosci@gmail.com

Wejście na stronę gazetki „W Ogólności” poprzez  link: https://wogolnosci532489185.wordpress.com/zostan-autorem-gazetki/  lub stronę internetową szkoły – Strefa Ucznia – Gazetka Szkolna.