15.05.18 - Działalność charytatywna Samorządu Uczniowskiego

2.Trójkowy Bal Charytatywny

25 stycznia 2018 roku odbyła się druga edycja Trójkowego Baly Charytatywnego, zapoczątkowanego w roku szkolnym 2016/17 przez poprzedni Samorząd Uczniowski. Na imprezie obowiązywał strój wieczorowy, rozrywkę zapewniał Szkolny Radiowęzeł oraz występy dwóch szkolnych zespołów - Turtle oraz Holy Guacamole. Wszyscy goście bawili się wspaniale. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku ponownie się zobaczymy! Uzbieraną kwotę tak, jak w zeszłym roku przeznaczyliśmy na pomoc Hospicjum w Gdyni.

3.Podsumowanie Balu Charytatywnego

25 kwietnia 2018 roku Samorząd Uczniowski reprezentowany przez Michała Rembalskiego, Krzysztofa Klickiego oraz Jana Ogonowskiego przekazał prezenty Hospicjum im. św. Wawrzyńca w Gdyni, zakupione z datków zebranych w trakcie Trójkowego Balu Charytatywnego! Łączna uzyskana kwota wynosiła 2600 zł, a z całości zostały zakupione urządzenia do łatwiejszego przenoszenia chorych.

Oczywiście każda z tych akcji odbywała się pod ścisłym nadzorem Pani Olszowej i Pani Tymoszyk, którym serdecznie dziękujemy za sprawowanie pieczy nad działalnością charytatywną w szkole!