14.10.17 - Dzień Edukacji Narodowej

Spotkanie rozpoczęło się występem fortepianowym pana Pawła Rydla, w którego wykonaniu zabrzmiały Polonez fis-moll i Mazurki - Fryderyka Chopina oraz Polonez Fis-dur Juliusza Zarębskiego. Tradycyjnie, uroczystość była także okazją do podziękowań oraz wręczenia odznaczeń, medali, nagród i listów gratulacyjnych dla pracowników naszej szkoły.

W tym dniu, szczególnie miło było zobaczyć emerytowanych już nauczycieli oraz innych, nie pracujących, ale ciągle pamięcią związanych z Trójką pracowników naszej szkoły.

Podczas uroczystości padły słowa szczerych życzeń i podziękowań od specjalnych gości: komandora Artura Zahajkiewicza z wydziału wychowawczego 3. Flotylii Okrętów Marynarki Wojennej, przewodniczącego Rady Rodziców - pana Tomasza Dzwonki oraz przedstawicielki uczniów - Anny Krawczyk. Niespodzianką dla wszystkich była zabawna interaktywna gra przygotowana przez uczniów klasy IH i ich wychowawczynię panią Sylwię Tarałę.

Po części oficjalnej, zgromadzeni goście zostali zaproszeni na elegancki poczęstunek, przygotowany przez przedstawicieli Rodziców, podczas którego przy rozmowach kontynuowano świętowanie Dnia Edukacji Narodowej.

W tym roku wyróżnieni i nagrodzeni zostali następujący pracownicy naszej szkoły:

nagrodzeni nauczyciele i pracownicy szkoły