dd.mm.rr -Wzór do kopiowania okienek

11.01.15 - Szkolny finał akcji WOŚP 2015

Tekst tekst tekst

Najwięcej pieniędzy zebrały:  Jagoda Ziemnicka z I PreIb, Jadwiga Michlewicz (z mamą - nauczycielką naszej szkoły - Panią Zofią Krakowiak) oraz Natalia Leżuchowska z 1bg. Niektórzy wolontariusze, jak Mikołaj Chwojnicki i Janek Gralak wspierali akcję podwójnie: zbierając pieniądze do puszek oraz biorąc udział w Biegu WOŚP 2015. Koordynacją działań w szkole oraz współpracą ze sztabem  głównym w ośrodku YMCA zajęły się kolejny raz Panie: Anna Kierznikowicz i Bożena Chmielińska. Ponadto zebrane przez uczniów pieniądze pomagali przeliczyć nauczyciele: Małgorzata Henicz, Małgorzata Ilewicz, Joanna Śmierzchalska, Agnieszka Skalska, Ryszard Szubartowski i Wojciech Tomalczyk oraz w terenie zbiórkę wspomagała Zofia Krakowiak. Organizatorzy szkolnej akcji, składają szczególne podziękowania wszystkim, którzy wsparli niedzielne działania: kwestującej młodzieży, wyżej wymienionym i dyżurujacym w tym czasie nauczycielom z internatu, obsłudze szkoły oraz Radzie Rodziców, która corocznie sponsoruje poczęstunek podczas kolejnych edycji finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.