30.03.2017 - I Drużynowe Mistrzostwa Gdyni w Biegach Przełajowych

W dniu 30.03 odbyły się I Mistrzostwa Gdyni w Drużynowych Biegach Przełajowych. Po raz kolejny nasi uczniowie udowodnili, że są liderami nie tylko w indywidualnych konkurencjach, ale również tworzą mocny kolektyw.

Reprezentacje liceum dziewcząt i chłopców zajęły pierwsze miejsca w swoich kategoriach deklasując zespoły z innych szkół. Ponadto, w klasyfikacji indywidualnej, wszystkie stopnie podium były zarezerwowane dla naszych uczniów.

W kategorii dziewcząt bezkonkurencyjna była Julia Dias, jednak o kolejne miejsca walczyły ze sobą Agata Kotłowska i Anna Śleszycka, zajmując odpowiednio II i III miejsce.

W kategorii chłopców najszybciej przybiegł Marcin Kowalski I m-ce. Zaraz za nim przybiegli Michał Ceklarz II m-ce i Michał Szyszka III m-ce.

Reprezentacja chłopców naszego gimnazjum również wywalczyła I miejsce w klasyfikacji drużynowej, zajmując indywidualnie wysokie lokaty.

Osłabiona reprezentacja dziewcząt po zaciętej walce wywalczyła (najgorsze dla sportowca) IV miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Wszystkim uczestnikom serdecznie GRATULUJEMY, i trzymamy kciuki na zawodach na szczeblu wojewódzkim.

Składy drużyn:

Dziewczęta liceum: