04.06.18 – Dzień dziecka

W poniedziałkowy poranek, zaraz po przedszkolnym śniadanku dzieci wraz z opiekunami zaczęły się schodzić do naszej szkoły. Wspólnie bawiliśmy się na torze przeszkód, malowaliśmy nasze twarze, ozdabialiśmy kolorową kredą szkolne boisko, bawiliśmy się kolorową chustą animacyjną, dmuchaliśmy piękne bańki mydlane, skakaliśmy w workach i wesoło hasaliśmy na boisku. Było pysznie, również ze względu na słodycze, które wcinaliśmy i picie, które gasiło nasze pragnienie w ten upalny dzień. Całość Dnia Dziecka rozpoczęła się od bajkowych zagadek, które wspólnie z uczniami: Zosią Kwiatkowską, Olą Andrzejewską, Jędrzejem Piórek, Bartkiem Michalskim, Krzyśkiem Borowieckim przygotowały: p. Bożena Chmielińska i p. Ania Duszak-Kletkiewicz - szkolne bibliotekarki. Następnie przedszkolaki z ogromnym zaciekawieniem obejrzały inscenizację wiersza „Rzepka”. Śmiechu było co niemiara. A potem podzieleni na grupy z paszporcikami na szyi dzieci wyruszyły na szkolne boisko zdobywać pieczątki za udział w różnych konkurencjach i zabawach. Było super!!! Na pamiątkę po tym wspaniałym dniu zostały piękne malunki na szkolnym boisku i zdjęcia. Już nie możemy doczekać się przyszłorocznego Dnia Dziecka!

Do zobaczenia za rok!

Wydarzenie koordynowały Dorota Stepaniuk i Alicja Krzemieniewska. Obie Panie to pedagog szkolne.