02.06.17 – Przedszkolaki w III LO

Uczniowie klasy IC wraz z wychowawcą klasy p. Małgorzatą Kupczyk-Skodowską przygotowali dla naszych małych gości gry i zabawy. Wspólnie bawiliśmy się na torze przeszkód, malowaliśmy nasze twarze, ozdabialiśmy chodnik przed szkołą i hasaliśmy po boisku. Było pysznie, również ze względu na słodycze, które wcinaliśmy i słodkie soczki, które gasiły nasze pragnienie. Całość Dnia Dziecka rozpoczęło wspólne czytanie bajki o smoku, wspólne bo bajkę czytała p. Bożena Chmielińska- szkolna bibliotekarka, a my wraz ze smokiem i skrzatami pokazywaliśmy to co było treścią bajki. A potem …..PRAWDZIWY KONCERT!  Uczniowie klasy IC  grali na prawdziwych instrumentach dziecięce przeboje, a my  tańczyliśmy na całego! Było super!!! Na pamiątkę po tym super dniu zostały piękne malunki na szkolnym chodniku, szkoda tylko, że szybko zmył je deszcz, ale na szczęście zostały uwiecznione na zdjęciach. Już nie możemy doczekać się przyszłorocznego Dnia Dziecka!

Do zobaczenia za rok!

Wydarzenie koordynowała Aleksandra Matysiak przy pomocy Doroty Stepaniuk. Obie Panie są pedagogami szkolnymi.