26.02.18 - Półfinał Konkursu Wiedzy o Gdyni

Półfinał Konkursu Wiedzy o Gdyni, który odbył się 26 lutego 2018 roku w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym, był okazją do wyłonienia ścisłej dziesiątki spośród 142 uczniów w każdej z kategorii szkół podstawowych, gimnazjalnych i licealnych. Okazało się, że spośród 43 gdyńskich gimnazjalistów najlepiej półfinałowy test rozwiązał uczeń naszej szkoły – Konrad Wojtowicz. Z kolei wśród 34. półfinalistów - uczniów szkół ponadgimnazjalnych, świetnie spisały się reprezentantki naszego liceum: Anna Subczyńska, która uplasowała się na 1 lokacie oraz Martyna Szoja, która jako trzecia najlepiej rozwiązała test. Tym samym cała trójka dostała się do ścisłej dziesiątki finału, podczas którego walczyli o tytuł najlepszych znawców Gdyni.