dd.mm.rr - tytuł

11.04.18 – „Gdynia, moje miasto – okno na świat”

Tekst

Uroczystość wieńcząca obchody 92. urodzin miasta Gdyni, była okazją do podsumowania starań uczestników w wielu konkursach poświęconych tematyce naszego miasta.

Cieszymy się, że w gronie zwycięzców, którzy mogli odebrać nagrody znaleźli się uczniowie Gimnazjum 24: Konrad Wojtowicz - I miejsce w Konkursie Recytatorskim o Gdyni, Juliusz Stecewicz - II miejsce w Konkursie Oratorskim, drużyna w składzie Karolina Skalska, Szymon Skalski, Piotr Stróżyk, Martyna Zawadzka i Tomasz Żarnowski - III miejsce w Grze Miejskiej.

Z kolei III LO wspaniale reprezentowali: Maciej Kurkowski - II miejsce w Konkursie Oratorskim i Martyna Szoja - III miejsce w Miejskim Konkursie Wiedzy o Gdyni.

Opiekunami szkolnej reprezentacji uczniów, biorących udział w konkursach były panie: Anna Duszak-Kletkiewicz, Bożena Chmielińska i dotrzymująca „szybkiego” kroku podczas Gry Miejskiej – pani Anna Rzepa.