dd.mm.rr - tytuł

07.06.17 - Olimpiada "Zwolnieni z Teorii"

Tekst

 

 

W trakcie realizacji projektu uczniowie m.in. przeprowadzili dla rówieśników warsztaty taneczne salsy i otwarty trening na Bulwarze Nadmorskim w Gdyni, odwiedzili w okresie świąt Bożego Narodzenia Centrum Kliniczne w Gdańsku by uprzyjemnić czas chorym dzieciom, zorganizowali otwarte wykłady ze specjalistami w zakresie różnych dziedzin, którzy potrafią zainspirować do mądrej prospołecznej aktywności, a także zmotywować do własnego rozwoju psychofizycznego wbrew wszelkim trudnościom lub barierom mentalnym albo fizycznym itp., itd.

Znakomicie zrealizowane przedsięwzięcie licealistów z GDYŃSKIEJ TRÓJKI okazało się NAJLEPSZYM PROJEKTEM SPOŁECZNYM W WOJEWÓDZTWIE POMORSKIM,

zostało wyróżnione  TYTUŁEM SREBRNEGO WILKA i wraz z innymi najlepszymi w poszczególnych województwach projektami społecznymi jest nominowane do TYTUŁU ZŁOTEGO WILKA.

Podsumowanie tegorocznej edycji tej szczególnej olimpiady odbędzie się 20 czerwca 2017 r. w Warszawie. Gościem honorowym części oficjalnej wielkiego finału Olimpiady "Zwolnieni z Teorii" będzie Jarosław Gowin - wicepremier i minister nauki i szkolnictwa wyższego, który wręczy twórcom najlepszych projektów społecznych statuetki SREBRNYCH I ZŁOTYCH WILKÓW.

 

ORGANIZATOR ZWOLNIONYCH Z TEORII

Social Wolves

 

PARTNERZY STRATEGICZNI ZWOLNIONYCH Z TEORII

The Coca-Cola Foundation

T-Mobile PL

Bank Zachodni WBK

 

PARTNER MERYTORYCZNY ZWOLNIONYCH Z TEORII

Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności

 

PATRONAT HONOROWY

Ministerstwo Rozwoju

 

PARTNERZY WIELKIEGO FINAŁU:

Pomoc to Moc - społeczna odpowiedzialność PZU

Event Experience

Soho Factory

 

Zwolnieni z Teorii to platforma do tworzenia prawdziwych projektów społecznych i zdobywania kompetencji przyszłości. Każdy, kto ukończy projekt zostaje Finalistą i otrzymuje biznesowy certyfikat, a najlepsze projekty mają szanse na Wilki - oskary projektów społecznych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

źródło:

https://www.facebook.com/zwolnienizteorii/

https://www.zwolnienizteorii.pl/#/app/home

https://www.facebook.com/PostivelyActive/

 

 
X
Password:
Wrong password.